Live Score

Οι εκπομπές του Γιώργου Αστερή

Δείτε στην ΟΡΤ:
- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΩΡΑ 22:15μμ ''ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΣ''

- ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΩΡΑ 22:00μμ ''ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ''
- ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ 22:15μμ ''ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ''
...με το ΓΙΩΡΓΟ ΑΣΤΕΡΗ...  

''Αθλητικός δικαστής''
*Δείτε Παρασκευή  24-4 και ώρα 22:15μμ στην ΟΡΤ(επανάληψη το Σάββατο το πρωί) στον Αθλητικό Δικαστή!!

ΠΙΠΕΡΑΤΑ
* Ποιον πρόεδρο έλουσαν με σαμπάνια σε πανηγυρισμό?
* Ποιος φροντιστής έδινε εντολές ελέω προπονητή?
* Ποιες ομάδες έβγαζαν αναμνηστικές φωτογραφίες για να θυμούνται την κατηγορία που έπαιζαν?
* Ο..καυτός ήλιος έφερνε γκολ και τραυματισμούς!
* Οι ξέφρενοι πανηγυρισμοί του Αγίου Βασιλείου...
* Γιατί έσπασαν την πόρτα των διαιτητών την Κυπαρισσία?
* Οι αντιπαραθέσεις προπονητών και παραγόντων σε αγώνες Α Κατηγορίας!
* Οδοιπορικό του Α.Δ. για τον αγώνα Κυπαρισσία-Πάμισος!

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ:
Α' Μέρος: Θέματα ποδοσφαίρου Ν.Ηλείας (Ώρα 22:15-22:50μμ)
* αγώνες Ακαδημιών, Μεικτών, Πρωταθλημάτων ΕΠΣΗ(ΔάφνηΑνδρ.-Αχιλλέας Νεοχ., Ελπίδα Βαρθ.-Εθνικός Αμαλιάδος, Μυρσιναικός-Πανωλενιακός)
* Διαιτησία, Προπονητές, Κουίζ-Αξιοπερίεργα
Β' Μέρος: Θέματα ποδοσφαίρου Ν.Αχαίας ('Ωρα 22:50-23:40μμ)
* αγώνες ακαδημιών, μεικτών, πρωταθλημάτων ΕΠΣΑ(Αρης Ανω Σουδενεικων-Αστερας Τσουκαλεικων, Διας-Ωλενιακος, Καλλιθέα-Δόξα Π., Πολύτεκνος-ΟΣΦ Πάτρας, Πήγασος-Φωστήρας, Τριταιικός-Κεραυνός Μιτ., Πανιώνιος/Αχ.-Απόλλων Εγλ., Πάτραι-Θύελλα Αιγ., Αναγέννηση Π.-Ακράτα, Θύελλα Π.-Αχαιός, Νίκη Πρ.-Διαγόρας Βραχν., Κεραυνός Αγ. Βασ.-Ατρόμητος Π.)
* Τουρνουά Παναχαίς
* Διαιτησία, Κουίζ-Αξιοπερίεργα

Γ΄Μέρος: Ποδόσφαιρο Περιφέρειας (Ώρα 23:40-00:15πμ)

* αγώνες πρωταθλημάτων Μεσσηνίας(Κυπαρισσία-Πάμισος), Λακωνίας, Αρκαδίας, Αργολίδας, Κορίνθου, Φωκίδας, Αιτωλοακαρνανίας(Ναυπακτιακός Αστ.-Μεσολόγγι),Άρτας, Πρέβεζας-Λευκάδας, Ηπείρου, Θεσπρωτίας, Κέρκυρας, Κεφαλλονιάς, Ζακύνθου.
Δ' Μέρος: Ποδόσφαιρο Εθνικών Κατηγοριών(Ώρα 00:15-01:00πμ)
* αγώνες Γυναικείου Ποδοσφαίρου Εθνικών Κατηγοριών(Ατρόμητος Π.-Ροδιά Ξυλοκάστρου)
* αγώνες FOOTBALL LEAGUE 2(Δ.Ν.Μανωλάδος-Παναιγειάλειος, ΠΑΟΒ-Αιολικός, Παναρκαδικός-Ζακυνθιακός), FOOTBALL LEAGUE(Ερμιονίδα- Παναχαική) SUPER LEAGYE(Κέρκυρα-ΠΑΟΚ, Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιτωλικός - Καλλονή), ΕΠΟ, Π.Α.Σ.Α.Π., Ο.Π.Π.Ε., ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ,
 
Ε' Μέρος:
Θέματα Μπάσκετ (01:00 - όσο αντέξει ο...δικαστής)

* αγώνες Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων, Νεανίδων, Γυναικών(Απόλων Π.- Πατρέας) και Πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΗ(Προάστειο ΑΕ-Κρόνος Στρεφίου, ΑΒΣ Προοδευτική-Ελπίδες Π., Προμηθέας 2014-Κρήνη, ΕΑ Παραλιας-Υπεριωνας, Πανηλειακός-Ηφαιστος/Αχιλλεας, Γλαύκος-Ακράτα), ΕΣ.ΚΑ.Β.ΔΕ(1ο All Star Game), Ε.ΚΑΣ.ΚΕ.ΝΟ.Π, ΕΣΚΑ-Κ
* αγώνες Μπάσκετ Εθνικών Κατηγοριών(Αρκαδικός-Ηρακλής, Απόλλων-ΚΑΟΔ, Κόροιβος: οι πανηγυρισμοί παραμονής)
* ΕΣΑΚΕ, ΕΟΚ, Π.Α.Σ.Α.Κ., Σ.Ε.Π.Κ., Διαιτησία

ΣΤ' Μέρος
1) Θέματα ΒΟΛΛΕΥ
* αγώνες Ακαδημιών, Παίδων, Νεανίδων, Γυναικών, ΕΣΠΕΠ Ανδρών, Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών, Α1 Ανδρών, Α1 Γυναικών
* ΕΣΑΠ, ΕΟΠΕ, ΠΑΣΑΠ, ΟΔΒΕ.
2) Θέματα HANDBALL
* αγώνες Ακαδημιών, Πρωταθλημάτων Ανδρών, Γυναικών, ΤΕ.ΠΕΛ, Ε.Σ.Χ.ΒΔ.Ε
* αγώνες Εθνικών Πρωταθλημάτων Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ(Πανόραμα), Α1 ΑΝΔΡΩΝ
* ΟΧΕ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
3) Θέματα ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ-POLO
* ΝΟΠ - ΥΔΡΑΙΚΟΣ, ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ, ΚΕΡΚΥΡΑ, ΝΟ.ΠΥΡΓΟΥ
* ΚΟΕ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
4) ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
-> Ποδηλατικός αγώνας Ηλιδας
Η εκπομπή προβάλλεται και στο Ortlive.gr, webtv  καθώς και
στο youtube.gr
 <<ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΣ>>,(πατώντας Γιώργος Αστερής στη μηχανή αναζήτησης της google).
* Ο Αθλητικός Δικαστής. ''παίζει'' και στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
Κάθε Δευτέρα και Παρασκευή 10:00-11:00πμ στο radio1.in
 ανακρίνει ανθρώπους του Αθλητισμού όλης της Ελλάδος!

ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ
Τη Δευτέρα 27-4 στην εκπομπή ''Ωρα για σπορ'' στις 22:15μμ ζωντανές τηλεφωνικές επικοινωνίες από όλη την περιφέρεια για όλα τα αθλήματα και πλάνα από αγώνες του Ν.Ηλείας και διάφορα άλλα θέματα του αθλητισμού της περιοχής...
Επίσης, καλεσμένοι της πρωταθλήτριας Μεσσηνίας, ΑΟ Κυπαρισσία και ο καθηγητής Φυσικής αγωγής κος Μπερτσιάτος Γ. που μιλά για θέματα προετοιμασίας ομάδων!

  • 24/04/2015 - 12:09