Live Score

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα του τριημέρου 12-14 Νοεμβρίου

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα και οι διαιτητές του τριημέρου: 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ1 ΒΟΗΘΟΣ2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Α1 DEDALOS 12/11/2016 15:00 Τραγανου Νικη Τραγανου Ατρομητος Καβασιλων ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 12/11/2016 15:00 Καρατουλα Κενταυρος Μαγουλας Ηλειακός Βαρθολομιού ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 13/11/2016 15:00 Κουρτεσίου Ηλειακος Λεχαινων Ξενοφών Κρεστένων ΠΗΤΤΑΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΑΔΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 13/11/2016 15:00 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου ΑΠΟ Κουρτεσιου ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 13/11/2016 15:00 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Αίας Γαστούνης ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 13/11/2016 15:00 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων Αλφειος Επιταλιου ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α1 DEDALOS 13/11/2016 15:00 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας Ενιππευς Λατζοιου ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α1 DEDALOS 13/11/2016 15:00 Λατζοΐου Κεραυνος Χειμαδιου Προοδευτική Μανωλάδας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΣΦΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 14/11/2016 15:15 Χαβαρίου ΑΟ Χαβαρίου Πανηλειακός ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 12/11/2016 15:00 Στρεφι ΑΟ Χελιδονια Νεος Κοροιβος Κατσαρου ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΩΡΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 12/11/2016 15:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας Ολυμπιακος Πυργου ΠΗΤΤΑΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 12/11/2016 15:00 Καστρου Αχιλλευς Νεοχωριου ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 13/11/2016 15:00 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας Παο Κακοβατου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 13/11/2016 15:00 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης Δοξα Ελαιωνα ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 13/11/2016 15:00 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Πελοψ Πυργου ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 13/11/2016 15:00 Καλλικωμου Αο Μακρυσιων Αθλητικος Ομιλος Αρετης ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΚΟΡΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 13/11/2016 15:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Αε Πηνειας ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 12/11/2016 15:00 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας Απολλων Γαστουνης ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 12/11/2016 15:00 Αμπελόκαμπου Λεοντες Αμαλιαδας Αρης Δημητρας ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 12/11/2016 15:00 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015 Εθνικος Γερακιου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΚΑΠΩΝΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 13/11/2016 15:00 Αλποχωρίου Αετος Αλποχωριου Α.Ο. Αε Κανουλιων Πυργου ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 13/11/2016 15:00 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) Πριγκηπες Λεχαινων ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 13/11/2016 15:00 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Φιλιππος Ανδραβιδας Αο ΚΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 12/11/2016 15:00 Ενωσιακο Πυργου Αργοναυτης Κατακολου Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 12/11/2016 15:00 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Αο Αγιου Γεωργιου ΠΑΝΔΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 13/11/2016 11:00 Σαλμωνης Προοδος Σαλμωνης Πελοψ Πελοπιου ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 13/11/2016 13:00 Κουτσοχερα Αο Κουτσοχερας Απς Βροχιτσας Αφοβος ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 13/11/2016 15:00 Νεα Φιγαλιας Απολλων Ν. Φιγαλιας Κεραυνος Βρινας ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ
Γ' COUNTERPAIN 13/11/2016 10:30 Σωστι Αετος Κεντρου Πηνειας Ε.Α.Π. ΞΥΔΟΥΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΡΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Γ' COUNTERPAIN 13/11/2016 11:00 Αγίας Μαύρας Δοξα Αγιας Μαυρας Κενταυρος Σωστιου ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΝΔΗΣ ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ
Γ' COUNTERPAIN 13/11/2016 11:00 Βουναργου ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
Γ' COUNTERPAIN 12/11/2016 15:00 Ανδρίτσαινας Αο Ανδριτσαινας Αγιος Δημητριος Πουρναριου ΚΟΡΔΑΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 13/11/2016 11:00 Καλλικωμου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 Αλφειονις Αλφειουσης ΒΛΑΧΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 13/11/2016 11:00 Αμπελώνα Νεος Ατρομητος Λασταιικων Αο Αμπελωνα ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Γ' COUNTERPAIN 14/11/2016 15:15 Πλατάνου Ερμης Πλατανου Αιολος Πυργου ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
Προπαίδων - 3ος 12/11/2016 11:00 Δημ. Αμαλιάδας ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο ΑΟ Χαβαρίου ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
Προπαίδων - 1ος 12/11/2016 11:30 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως Πανηλειακός ΛΙΑΠΗΣ

  • 11/11/2016 - 20:13