Live Score

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων

Ανακοινώθηκε από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων, καθώς και οι διαιτητές. Αναλυτικά:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ1 ΒΟΗΘΟΣ2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤ
Α1 DEDALOS 15/10/2016 16:30 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Αίας Γαστούνης ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 15/10/2016 16:30 Νέας Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Ενιππευς Λατζοιου ΠΗΤΤΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α1 DEDALOS 15/10/2016 16:30 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου Ηλειακος Λεχαινων ΣΦΥΡΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Α1 DEDALOS 15/10/2016 16:30 Καρατουλα Κενταυρος Μαγουλας ΑΟ Χαβαρίου ΚΟΥΛΗΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 15/10/2016 16:30 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Ξενοφών Κρεστένων ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 16/10/2016 16:30 Τραγανου Νικη Τραγανου ΑΠΟ Κουρτεσιου ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 16/10/2016 16:30 Χειμαδιού Κεραυνος Χειμαδιου Εθνικος Αμπελοκαμπου ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α1 DEDALOS 16/10/2016 16:30 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Πανηλειακός ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 16/10/2016 16:30 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων Δοξα Νεας Μανωλαδας ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 15/10/2016 16:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αθλητικος Ομιλος Αρετης Ολυμπιακος Πυργου ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 15/10/2016 16:30 Στρεφι ΑΟ Χελιδονια ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 15/10/2016 16:30 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης Ολυμπιαδα Γουμερου ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 15/10/2016 16:30 Μυρτιας Νεος Κοροιβος Κατσαρου Ολυμπιακος Μυρτιας ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΠΑΝΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 15/10/2016 16:30 Καραλετσίου Αε Πηνειας Πελοψ Πυργου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΟΥΦΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 16/10/2016 16:30 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Δαφνη Ανδραβιδας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΚΟΤΤΑΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 16/10/2016 16:30 Ελαιωνα Δοξα Ελαιωνα Παο Κακοβατου ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 17/10/2016 16:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Αο Μακρυσιων ΠΗΤΤΑΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 15/10/2016 16:00 Βοηθ. Πυργου Αε Κανουλιων Πυργου Εθνικος Γερακιου ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 15/10/2016 16:30 Αμπελόκαμπου Λεοντες Αμαλιαδας Απολλων Γαστουνης ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 16:30 Δημ. Βαρθολομιού Αρης Δημητρας Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΚΟΥΛΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 16:30 Δημ. Ανδραβιδας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο Πηνειακος Αμαλιαδας ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 16:30 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 17/10/2016 16:45 Μυρσινης Πριγκηπες Λεχαινων Α.Σ Βάρδας 2015 ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 15/10/2016 16:30 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Αργοναυτης Κατακολου ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 11:00 Λανθιου Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Πελοψ Πελοπιου ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΒΑΒΙΛΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 11:00 Κουτσοχερα Αο Κουτσοχερας Ατρομητος Βαρβασαινας ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 16:30 Σαλμωνης Αο Αγιου Γεωργιου Προοδος Σαλμωνης ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 16/10/2016 16:30 Νεα Φιγαλιας Απολλων Ν. Φιγαλιας Ωλενειακος Ωλενας ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΔΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ

  • 14/10/2016 - 21:04