Live Score

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων

Α1 DEDALOS 19/11/2016 15:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου ΑΟ Χαβαρίου ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΞΥΔΟΥΣ ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 19/11/2016 15:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Ολυμπιακος Σαβαλιων ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 19/11/2016 15:15 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Κενταυρος Μαγουλας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 20/11/2016 15:00 Χειμαδιού Κεραυνος Χειμαδιου Νικη Τραγανου ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 20/11/2016 15:00 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Ηλειακος Λεχαινων ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α1 DEDALOS 20/11/2016 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Θυελλα Πύργου ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 20/11/2016 15:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Αίας Γαστούνης Ενιππευς Λατζοιου ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Α1 DEDALOS 20/11/2016 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Πανηλειακός Εθνικος Αμπελοκαμπου ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΩΡΗΣ
Α1 DEDALOS 20/11/2016 15:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Δοξα Νεας Μανωλαδας ΚΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 19/11/2016 15:00 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου Παο Κακοβατου ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΟΥΦΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 19/11/2016 15:00 Βουναργου Νεος Κοροιβος Κατσαρου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 19/11/2016 15:00 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης ΑΟ Χελιδονια ΠΗΤΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 20/11/2016 15:00 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως Ολυμπιαδα Γουμερου ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 20/11/2016 15:00 Κουρτεσίου Αθλητικος Ομιλος Αρετης Δαφνη Ανδραβιδας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 20/11/2016 15:00 Καραλετσίου Αε Πηνειας Αχιλλευς Νεοχωριου ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΞΥΔΟΥΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 20/11/2016 15:00 Ελαιωνα Δοξα Ελαιωνα Αο Μακρυσιων ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 21/11/2016 15:15 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Ολυμπιακος Μυρτιας ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 19/11/2016 15:00 Βοηθ. Πυργου Αε Κανουλιων Πυργου Α.Σ Βάρδας 2015 ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 20/11/2016 15:00 Τραγανου Απολλων Γαστουνης Εθνικος Γερακιου ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΡΑΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΚΛΑΔΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 20/11/2016 15:00 Δημ. Ανδραβιδας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΛΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 20/11/2016 15:00 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Λεοντες Αμαλιαδας ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 21/11/2016 15:15 Καστρου Πριγκηπες Λεχαινων Πηνειακος Αμαλιαδας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΛΑΔΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 19/11/2016 15:00 Βροχιτσας Απς Βροχιτσας Αφοβος Αργοναυτης Κατακολου ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 19/11/2016 15:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Ατρομητος Βαρβασαινας ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 20/11/2016 11:00 Λανθιου Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Προοδος Σαλμωνης ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΒΙΛΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 20/11/2016 15:00 Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας Πελοψ Πελοπιου ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 20/11/2016 15:00 Κουτσοχερα Αο Κουτσοχερας Απολλων Ν. Φιγαλιας ΠΗΤΤΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Γ' LIGA SPORTS 19/11/2016 15:00 Καλυβιων Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας Αετος Κεντρου Πηνειας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Γ' LIGA SPORTS 20/11/2016 11:00 Βουναργου Ε.Α.Π. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΡΑΚΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
Γ' LIGA SPORTS 20/11/2016 11:00 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ Κενταυρος Σωστιου ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
Γ' LIGA SPORTS 19/11/2016 15:00 Σμιλα Αγιος Δημητριος Πουρναριου Ερμης Πλατανου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' LIGA SPORTS 20/11/2016 11:00 Αμπελώνα Αο Αμπελωνα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' LIGA SPORTS 20/11/2016 11:00 Αλφειούσας Αλφειονις Αλφειουσης Αιολος Πυργου ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' LIGA SPORTS 20/11/2016 15:00 Ανδρίτσαινας Αο Ανδριτσαινας Νεος Ατρομητος Λασταιικων ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 11:00 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Αιολος Πυργου ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 11:00 Ενωσιακο Πυργου Πανηλειακός Αλφειος Επιταλιου ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 20/11/2016 10:30 Τραγανου Νικη Τραγανου Δοξα Νεας Μανωλαδας ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 11:00 Δημ. Αμαλιάδας ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο ΑΟ Χαβαρίου ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 11:00 Λατζοΐου Κεραυνος Χειμαδιου Ηρακλης Πυργου ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ 20/11/2016 9:30 Καλτσέτο Φερεκίδης ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ Ενιππευς Λατζοιου ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 11:00 Καλτσέτο Λέοντες Εθνικος Αμπελοκαμπου ΑΠΟ Κουρτεσιου ΞΥΔΟΥΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 11:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας ΠΑΟ Βαρδας ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ 19/11/2016 10:00 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως Πανηλειακός ΛΙΑΠΗΣ

  • 18/11/2016 - 20:22