Live Score

Οι διαιτητές των τοπικών αγώνων

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα και οι διαιτητές των τοπικών αγώνων:

Α1 DEDALOS 6/11/2016 15:30 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Ατρομητος Καβασιλων ΣΦΥΡΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
Α1 DEDALOS 6/11/2016 15:30 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Πανηλειακός Θυελλα Πύργου ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΞΥΔΟΥΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 6/11/2016 15:30 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Δοξα Νεας Μανωλαδας ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 6/11/2016 15:30 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου Ηλειακος Λεχαινων ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 5/11/2016 15:00 Ελαιωνα Δοξα Ελαιωνα ΑΟ Χελιδονια ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 5/11/2016 15:00 Καραλετσίου Αε Πηνειας Νεος Κοροιβος Κατσαρου ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 5/11/2016 15:00 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου Αχιλλευς Νεοχωριου ΣΦΥΡΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 5/11/2016 15:00 Κακοβατου Παο Κακοβατου Δαφνη Ανδραβιδας ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 6/11/2016 15:30 Κουρτεσίου Αθλητικος Ομιλος Αρετης Μυρσιναικος Μυρσινης ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΜΕΡΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 6/11/2016 15:30 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας Ολυμπιαδα Γουμερου ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 6/11/2016 15:30 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 7/11/2016 15:45 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Αο Μακρυσιων ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΤΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 5/11/2016 15:00 Βοηθ. Πυργου Αε Κανουλιων Πυργου Θυελλα Καρδαμα ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 5/11/2016 15:00 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015 Πηνειακος Αμαλιαδας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 6/11/2016 15:30 Δημ. Ανδραβιδας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο Λεοντες Αμαλιαδας ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΛΑΔΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 6/11/2016 15:30 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Απολλων Γαστουνης Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 6/11/2016 15:30 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΠΑΝΔΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 7/11/2016 15:45 Μυρσινης Πριγκηπες Λεχαινων Αρης Δημητρας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΗΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 5/11/2016 15:00 Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας Ατρομητος Βαρβασαινας ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 5/11/2016 15:00 Βροχιτσας Αο Αγιου Γεωργιου Κεραυνος Βρινας ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 6/11/2016 11:00 Λανθιου Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Αο Κουτσοχερας ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 6/11/2016 15:30 Βροχιτσας Απς Βροχιτσας Αφοβος Απολλων Ν. Φιγαλιας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 6/11/2016 15:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Αργοναυτης Κατακολου ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 6/11/2016 11:00 Σωστι Κενταυρος Σωστιου Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας ΛΑΤΤΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 6/11/2016 11:00 Βουναργου ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ Αετος Κεντρου Πηνειας ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Γ' COUNTERPAIN 6/11/2016 11:30 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ Δοξα Αγιας Μαυρας ΒΛΑΧΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
Γ' COUNTERPAIN 5/11/2016 15:00 Αλφειούσας Αλφειονις Αλφειουσης Ερμης Πλατανου ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΔΑΣ ΚΟΤΤΑΣ
Γ' COUNTERPAIN 6/11/2016 11:00 Αμπελώνα Αο Αμπελωνα Αγιος Δημητριος Πουρναριου ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 6/11/2016 11:00 Καλλικωμου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 Νεος Ατρομητος Λασταιικων ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 6/11/2016 12:00 Ενωσιακο Πυργου Αιολος Πυργου Αο Ανδριτσαινας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 5/11/2016 11:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Αιολος Πυργου ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 5/11/2016 11:00 Δημ. Αμαλιάδας ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο Πελοψ Πελοπιου ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 5/11/2016 12:15 Ενωσιακο Πυργου ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ Πανηλειακός ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 5/11/2016 11:00 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Νικη Τραγανου ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ 6/11/2016 11:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Προοδευτική Μανωλάδας ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

  • 04/11/2016 - 20:34