Live Score

Οι διαιτητές των τοπικών αγώνων και το πρόγραμμα του τριημέρου

Αναλυτικά οι διαιτητές: 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ1 ΒΟΗΘΟΣ2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΡ/ΤΗΣ ΔΙΑΙΤ.
Α1 DEDALOS 1/10/2016 17:00 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας ΑΟ Χαβαρίου ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΛΑΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 1/10/2016 17:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Ηλειακος Λεχαινων ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 2/10/2016 17:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Δοξα Νεας Μανωλαδας ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
Α1 DEDALOS 2/10/2016 17:00 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Εθνικος Αμπελοκαμπου ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΤΤΑΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 2/10/2016 17:00 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων Κενταυρος Μαγουλας ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α1 DEDALOS 2/10/2016 17:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου Αίας Γαστούνης ΣΦΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 2/10/2016 17:00 Χειμαδιού Κεραυνος Χειμαδιου Θυελλα Πύργου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 2/10/2016 17:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Ενιππευς Λατζοιου ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α1 DEDALOS 3/10/2016 17:15 Τραγανου Νικη Τραγανου Πανηλειακός ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 1/10/2016 17:00 Στρεφι ΑΟ Χελιδονια Πελοψ Πυργου ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Μυρσιναικος Μυρσινης ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Παο Κακοβατου ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Μυρτιας Νεος Κοροιβος Κατσαρου Αο Μακρυσιων ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Ελαιωνα Δοξα Ελαιωνα Αχιλλευς Νεοχωριου ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Καραλετσίου Αε Πηνειας Δαφνη Ανδραβιδας ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Δημ. Λεχαινων Αθλητικος Ομιλος Αρετης Ολυμπιαδα Γουμερου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 2/10/2016 17:00 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως Ολυμπιακος Μυρτιας ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 1/10/2016 17:00 Βοηθ. Πυργου Αε Κανουλιων Πυργου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) ΣΦΥΡΗΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 1/10/2016 17:00 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Πηνειακος Αμαλιαδας ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 1/10/2016 17:00 Αμπελόκαμπου Λεοντες Αμαλιαδας Α.Σ Βάρδας 2015 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2/10/2016 17:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Απολλων Γαστουνης Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2/10/2016 17:00 Δημ. Ανδραβιδας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο Αρης Δημητρας ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 3/10/2016 17:15 Δημ. Λεχαινων Πριγκηπες Λεχαινων Θυελλα Καρδαμα ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 1/10/2016 17:00 Βροχιτσας Απς Βροχιτσας Αφοβος Κεραυνος Βρινας ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2/10/2016 11:00 Βροχιτσας Αο Αγιου Γεωργιου Αο Κουτσοχερας ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2/10/2016 11:00 Λανθιου Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Ατρομητος Βαρβασαινας ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2/10/2016 12:00 Νεα Φιγαλιας Απολλων Ν. Φιγαλιας Προοδος Σαλμωνης ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2/10/2016 17:00 Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας Αργοναυτης Κατακολου ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ

  • 30/09/2016 - 21:02