Live Score

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του τριημέρου 22-24/10

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της Διοργανώτριας οι διαιτητές του τριημέρου: 

Α1 DEDALOS 22/10/2016 16:30 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας Θυελλα Πύργου ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α1 DEDALOS 22/10/2016 16:30 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου Κεραυνος Χειμαδιου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 22/10/2016 16:30 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου Αλφειος Επιταλιου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 23/10/2016 16:30 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Αίας Γαστούνης Ολυμπιακος Σαβαλιων ΠΗΤΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 23/10/2016 16:30 Χαβαρίου ΑΟ Χαβαρίου Ηλειακος Λεχαινων ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 23/10/2016 16:30 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Προοδευτική Μανωλάδας ΚΟΥΛΗΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 24/10/2016 16:45 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Νικη Τραγανου ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 24/10/2016 16:45 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Κενταυρος Μαγουλας ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΠΑΝΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 24/10/2016 19:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Πανηλειακός Ατρομητος Καβασιλων ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 22/10/2016 16:30 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου Νεος Κοροιβος Κατσαρου ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 22/10/2016 16:30 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας Αχιλλευς Νεοχωριου ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 22/10/2016 16:30 Μυρσινης Αθλητικος Ομιλος Αρετης ΑΟ Χελιδονια ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 23/10/2016 16:30 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως Αε Πηνειας ΣΦΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 23/10/2016 16:30 Κακοβατου Παο Κακοβατου Μυρσιναικος Μυρσινης ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 23/10/2016 16:30 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Αο Μακρυσιων ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 23/10/2016 16:30 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 24/10/2016 16:45 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Δοξα Ελαιωνα ΠΗΤΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 22/10/2016 16:30 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Φιλιππος Ανδραβιδας Αο ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 22/10/2016 16:30 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας Θυελλα Καρδαμα ΣΦΥΡΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 23/10/2016 16:30 Βοηθ. Πυργου Αε Κανουλιων Πυργου Λεοντες Αμαλιαδας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 23/10/2016 16:30 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 23/10/2016 16:30 Τραγανου Απολλων Γαστουνης Πριγκηπες Λεχαινων ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 26/10/2016 16:45 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015 Αρης Δημητρας ΠΑΝΔΗΣ ΞΥΔΟΥΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΚΛΑΔΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 22/10/2016 16:30 Λανθιου Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Απολλων Ν. Φιγαλιας ΚΟΥΛΗΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΚΟΛΟΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 22/10/2016 16:30 Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας Αο Αγιου Γεωργιου ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΒΑΒΙΛΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 23/10/2016 11:00 Σαλμωνης Προοδος Σαλμωνης Κεραυνος Βρινας ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 23/10/2016 16:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Αργοναυτης Κατακολου ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ 23/10/2016 16:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Απς Βροχιτσας Αφοβος ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΟΤΤΑΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 11:00 Αγίας Μαύρας Δοξα Αγιας Μαυρας Ε.Α.Π. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΤΟΚΟΣ ΣΜΕΡΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 11:00 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 11:00 Βουναργου ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ Κενταυρος Σωστιου ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 11:00 Καλλικωμου Ξ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 Αιολος Πυργου ΒΛΑΧΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 11:00 Σμιλα Νεος Ατρομητος Λασταιικων Αγιος Δημητριος Πουρναριου ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 11:00 Πλατάνου Ερμης Πλατανου Αο Αμπελωνα ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΒΑΒΙΛΗΣ
Γ' COUNTERPAIN 23/10/2016 12:00 Αλφειούσας Αλφειονις Αλφειουσης Αο Ανδριτσαινας ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ

  • 21/10/2016 - 20:54