Live Score

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των τοπικών αγώνων

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ1 ΒΟΗΘΟΣ2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Α1 DEDALOS 8/10/2016 16:30 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Προοδευτική Μανωλάδας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 16:30 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Νικη Τραγανου ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 16:30 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας Ατρομητος Καβασιλων ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΚΛΑΔΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 16:30 Τραγανου Αίας Γαστούνης Αλφειος Επιταλιου ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 16:30 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου Κενταυρος Μαγουλας ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 16:30 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου Ηλειακός Βαρθολομιού ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΚΟΡΔΑΣ ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 16:30 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων Ολυμπιακος Σαβαλιων ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΗΣ ΚΑΠΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α1 DEDALOS 9/10/2016 19:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Πανηλειακός ΑΠΟ Κουρτεσιου ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α1 DEDALOS 10/10/2016 16:45 Χαβαρίου ΑΟ Χαβαρίου Κεραυνος Χειμαδιου ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 8/10/2016 16:30 Καλλικωμου Αο Μακρυσιων Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 8/10/2016 16:30 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 8/10/2016 16:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Μυρσιναικος Μυρσινης ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 8/10/2016 16:30 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας Νεος Κοροιβος Κατσαρου ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΔΟΥΦΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 9/10/2016 16:30 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου ΑΟ Χελιδονια ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 9/10/2016 16:30 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Δοξα Ελαιωνα ΠΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 9/10/2016 16:30 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας Αε Πηνειας ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ 9/10/2016 16:30 Κακοβατου Παο Κακοβατου Αθλητικος Ομιλος Αρετης ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 8/10/2016 16:30 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) Φιλιππος Ανδραβιδας Αο ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 8/10/2016 16:30 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Λεοντες Αμαλιαδας ΣΦΥΡΗΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 8/10/2016 16:30 Δημ. Βαρθολομιού Αρης Δημητρας Θυελλα Καρδαμα ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 9/10/2016 16:30 Αλποχωρίου Αετος Αλποχωριου Α.Ο. Πριγκηπες Λεχαινων ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 9/10/2016 16:30 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας Αε Κανουλιων Πυργου ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 10/10/2016 16:45 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015 Απολλων Γαστουνης ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΤΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 8/10/2016 16:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Απς Βροχιτσας Αφοβος ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 8/10/2016 16:30 Σκουροχωριου Αργοναυτης Κατακολου Αο Αγιου Γεωργιου ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΠΑΝΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 9/10/2016 11:00 Στρεφι Προοδος Σαλμωνης Ωλενειακος Ωλενας ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΟΛΟΚΑΣ ΒΑΒΙΛΗΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 9/10/2016 16:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Αο Κουτσοχερας ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΑΤΡΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Β' ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 9/10/2016 16:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Απολλων Ν. Φιγαλιας ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

  • 07/10/2016 - 21:20